Gümüşsuyu İ.Ö.O 7/B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEK FARKIMIZ 7/B'Lİ OLMAMIZ!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Agah AKKUŞ

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

En Sevdiğin Oyun : FUTBOL
En Sevdiği Takım : fenerbahçe

Agah AKKUŞ Empty
MesajKonu: Agah AKKUŞ   Agah AKKUŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 8:25 am

Agah AKKUŞ Agah_akkus

Agah AKKUŞ KİMDİR?

1963 Bayburt doğumlu Agah Akkuş 1980 yılında Arif Sağ müzik okulunda Müzik eğitimine başlamıştır..Bağlama branşında eğitimine beş yıl devam ettikten sonra 1990 da kendi müzik okulunu açarak bu yolda birçok öğrenciye müzik alanında ışık tutmuştur.Yıllarca süren beste çalışmalarını derleyip iki albüm çalışmasıyla türkü severlerin beğenisine sunmuştur.Ayrıca bir çok Sanatçıya da bağlamasıyla eşlik etmiştir.
2000 yılında Milli Eğitim Bakanlığı çatısı altında Özel Agah Akkuş Özen Müzik Kursu ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.
Özen Müzik kursu olarak 1990 yılından beri müzik alanında eğitimiyle aydınlatıcı,yol gösterici, bu alanda bilinçli bireyler yetiştirmenin gururunu yaşamaktayız.Her geçen sene artan kalitemize deneyimimizi birleştirerek daha kapsamlı eğitim olanağı sunmaktayız.Temel prensipleri ciddiyet ,disiplin, düzen , sanata ve sanatçıya saygı üzerine kurulu eğitim merkezimizde tüm eğitmen ve öğrenci arkadaşlarımızın da aynı kurallara uyduğunu görmek mümkündür. Her zaman eğitimin ciddi bir iş olduğu bilincinde ve aynı bilinç doğrultusunda öğrencilerimize sağduyu ile yaklaşmaktayız.
Ana prensiplerimizin yanında kursumuza kayıt olan öğrencimizin Eğitim alacakları müzik dalındaki performanslarının ve kabiliyetinin ölçülmesi sürekli olarak eğitim aşamalarında ilerlemelerin yakından gözlenmesi şart olan unsurlarımızdan birisidir.
Öğrencinin gelişimi ve yeteneği eğitimini aldığı müzik dalı ile örtüşmüyorsa , öğrencimiz ders saatlerine uyum sağlamıyor ve devamsızlık yapıyorsa yada herhangi bir nedenden dolayı eğitim aldığı alana bireysel değil de sınıf ortamında ise diğer öğrencilerin derslerini de etkileyeceğinden öğrencimiz ya alt guruplardan birisinde kaydırılır yada kursumuzdan ilişiği kesilir.
Branşlarında profesyonel öğretmen kadromuzla keman ,gitar ,bağlama ,ud ,piyano, org ,Kanun ,nota-solfej,derslerini kişilerin istedikleri gün ve saatlerde vermekteyiz.
Agah AKKUŞ Agah_akkus_album
https://gumussuyu7b.yetkin-forum.com

Agah AKKUŞ
1 sayfadaki 1 sayfası