Gümüşsuyu İ.Ö.O 7/B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEK FARKIMIZ 7/B'Lİ OLMAMIZ!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nejmi DEVRAN

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

En Sevdiğin Oyun : FUTBOL
En Sevdiği Takım : fenerbahçe

Nejmi DEVRAN Empty
MesajKonu: Nejmi DEVRAN   Nejmi DEVRAN Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 8:24 am

Nejmi DEVRAN DevranNejmi DEVRAN

Bayburt Merkeze bağlı Sarımeşe (Havnus) köyünde 20.04.1976 yılında dünyaya gelmişim.
İlkokulu Bayburt’ ta bitirdikten sonra 1992 yılında İstanbul’ a geldim. Dedem kaval çalardı, küçük yaşta dedemin de etkisi ile müziğe ilgi duymaya başladım. Yıllar ilerledikçe bu ilgi gelişip bir tutkuya dönüştü. Bu tutku beni şan ve bağlama dersleri almaya yöneltti.
Amatör olarak 13 yıldır müzik hayatımı devam ettirmekteyim.
1999 yılından bu yana söz ve beste çalışmaları yapıyorum.
Müzikteki gelişimimi devam ettirmek için 2001-2003 yılları arasında ASM Müzik Okulu’ nda şan, nota ve bağlama dersleri aldım.
Profesyonel bir albüm yapacak bilgi birikimine sahip olduğumu hissederek 2006 yılı sonu itibari ile sevgili prodüktörüm Nejmettin Emirali ve yönetmenim Uğur Karakuş ile bir proje planlayarak 12 eserden oluşan Adam Sanmıştım adlı albümü hazırladık.
Albümdeki 6 eserin söz ve müziği bana, bir eser Musa Eroğlu ve Sümmani üstadımıza, iki esrer Uğur Karakuş hocama ait. Üç eserde anonimdir.
Albümün oluşmasında ve sizlere ulaşmasında emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Saygılarımla
DEVRAN
https://gumussuyu7b.yetkin-forum.com

Nejmi DEVRAN
1 sayfadaki 1 sayfası