Gümüşsuyu İ.Ö.O 7/B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEK FARKIMIZ 7/B'Lİ OLMAMIZ!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Denizli'den Delgado'ya destek!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

En Sevdiğin Oyun : FUTBOL
En Sevdiği Takım : fenerbahçe

Denizli'den Delgado'ya destek! Empty
MesajKonu: Denizli'den Delgado'ya destek!   Denizli'den Delgado'ya destek! Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 2:18 pm

Denizli'den Delgado'ya destek! 230285 Beşiktaş'ta Mustafa Denizli, son haftalarda eleştiti alan Delgado'ya destek çıktı.
22 Kasım 2008 Cumartesi 16:02

Denizli'nin Delgado'ya, "Bu takımın 10 numarası sensin ve herkesin senden büyük beklentileri olması normal. Ben de senden çok şey bekliyorum ama her maç aynı olamayacağını biliyorum. Sen bu takımın yıldızısın ve yıldızlar her maç muhteşem oynar diye bir kural yok" dediği öğrenildi.

Denizli'nin ayrıca, "Bütün takımlarda kötü futbol oynandığı zaman ilk eleştiriyi 10 numaralar ve kaptanlar alır. Senin de bu eleştirileri ciddiye aldığını sanmıyorum ama yine de etkilendiğini görüyorum. Şimdi Eskişehirspor maçında gerçek Delgado'yu gösterme zamanıdır" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Siyah-Beyazlı takım Eskişehirspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, Denizli'nin basına kapalı yapılan çalışmada özellikle kanat atakları üzerinde durduğu öğrenildi.

Sol kanattan İbrahim Üzülmez sağ kanattan ise Ekrem Dağ'a ortalar yaptıran Denizli'nin, forvet oyuncularını da uyararak, "Kanat ortalarında topu beklerseniz size gelmez. Rakipten önce topa doğru haraket etmelisizniz. En önemli silahımız olan kanat ataklarından gol bulamazsak maçı sıkıntıya sokarız" dediği belirtildi.

Beşiktaş'ın eski yıldızı Sergen Yalçın'a jübile yapmak için de harekete geçtiği öğrenildi. Jübile maçının büyük bir olasılıkla ligin devre arasında Galatasaray'la yapılacağı bildirildi.
https://gumussuyu7b.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası