Gümüşsuyu İ.Ö.O 7/B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEK FARKIMIZ 7/B'Lİ OLMAMIZ!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

En Sevdiğin Oyun : FUTBOL
En Sevdiği Takım : fenerbahçe

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM Empty
MesajKonu: Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM   Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 2:15 pm

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 368820081029073922632ANKARAGÜCÜ: 0 - FENERBAHÇE: 0
Turkcell Süper Lig'in 12. haftasında alt sıralardaki Ankaragücü, çıkış yakalayan Fenerbahçe'yi evinde ağırlıyor. Maçta ikinci yarı oynanıyor...

DK 90+3 Ve maç golsüz berabere bitiyor.Hakem son düdüğü çalıyor.Fenerbahçe evine 1 puanla dönüyor

DK 90+ Kazım ceza sahası önünde düşürüldü. Hakem faulü verdi. Alex direk kaleye attı ama defans araya girdi.

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 93679DK 90 Ankaragücü'nde oyuncu değişikliği Gökhan Emreciksin çıktı, Murat Duruer girdi. Bu araa 4. Hakem Koray Gencerler 3 duraklama dakikası gösterdi...

DK 86 Altıpas üzerine doğru bir orta... Volkan çıktı ve topu aldı...

DK 83 Ankaraspor sağ taraftan köşe vuruşu kullanacak...

DK 81 Lugano Ankaragücü tehlikesini büyümeden önledi ve takımını kontra atağa çıkardı...

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 93679DK 79 Fenerbahçe'de son değişiklik de yapıldı. Aragones Emre'yi aldı. Gürhan sahada..

DK 78 Alex atışı kullandı. Sert gelen topu Cem Can çıkardı...

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 721420080730095640734DK 77 Sol kanattan Wederson ortalada El Yasa elle kesti. Hakem El Yasa'ya sarı kartını gösterdi...

DK 75 Gökhan Gönül sağ kanattan hızlı geldi. Ceza sahasın sokuldu. Bür süre bekledi. Arka direğe kesit ama Serkan Alex'den önce çıktı...

DK 73 Bu sefer İbrahim Ege yokladı. Maçın daha ilk dakikasında takımının kalesine giden topu çizgiden çıakran genç oyuncu, Volkan'ın koruduğu kaleye yaklaşık 30 metreden mermi gibi bir şut gönderdi. Volkan uçtu ama top az farkla auta çıktı...

DK 71 Ankaragücü gole yaklaştı, jaba orta sahadan kaptığı topu Feenrbahçe cezasahasına kadar taşıdı. 3'e 2 pozisyodna sağ kanattan bindiren Gökhan'ı gördü, Gökhan ecele edip kaleye vurunca mutlak gol kaçtı...

DK 70 Başkent'de son yirmi dakika ve gol yok...

DK 67 Kazım takımına korner kazandırdı. Alex'in sağ kanattan kullandğı atışta kelci Serkan çıktı ve topu aldı...

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 93679DK 63-64 Ankaragücü'nde Mehmet Yılmaz çıktı Barboros girdi. Bir dakika [/b]

DK 67 Kazım takımına korner kazandırdı. Alex'in sağ kanattan kullandğı atışta kelci Serkan çıktı ve topu aldı...

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 93679DK 63-64 Ankaragücü'nde Mehmet Yılmaz çıktı Barboros girdi. Bir dakika sonra ise Fenerbahçe'de Deivid yerine Maldonado'ya bıraktı...

DK 62 Güiza Alex'den aldığı topu Deivid'e çok iyi indirdi. Ceza yayı üstünden şansını deneyen Brezilyalı'nın şutu farklı şekilde auta çıktı.

DK 59 Maç ilk yarıya nazaran daha hızlı ve atak oynanıyor..

DK 58 Fenerbahçe tehlikeli geldi. Gökhan seri çalımlara ceza sahasına girdi. Önünü kapattılat geri Alex'e çıkardı. Alex Deivid'i gördü ama Anakragücü defansı araya girdi.

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 93679DK 56 Fenerbahçe'de oyuncu değişikliği. Luis Aragonse yıldızı bir türlü barışmayan ve kısa süreli kadro dışı bıraktığı Kazım'ı oyuna aldı. Bench çekilen oyuncu Selçuk...

DK 54 Vederson, yaklaşık 25 metreden şansını denedi. Top farkle şekilde auta gitti...

DK 51 Ortam bir anda gerildi. Deivid ve İlkem arasında tartışma yaşanıyor!!! Hakem iki oyuncuyu da uyardı...

DK 48 Fenerbahçe Gökhan Gönül'le geldi. Bu oyuncunun ortasında Serkan Güiza'dan önce çıkarak topu kontrol etti.

DK 46 Fenerbahçe'nin vuruşu ile başlayan maçın ikinci yarısı bu sefer Ankaragücü'nün gol tehlikesi var... El Yasa rakiplerini tek geçerek sağ çaprazdan ceza sahasına girdi, kale sahasına sokuldu Volkan kayarak çıktı ve El Yasa'nın gol vruşunu yapmasını önledi...

........İKİNCİ YARI........

DK 45 Hakem Fırat Aydinus hiç uzatma oynatmadan ilk yarıyı bitiren düdüğünü çaldı... Ankara'da ilk yarı skoru; Ankaragücü: 0 - Fenerbahçe: 0

DK 44 Korner atışını yine Alex kullandı. Anakaragücü defansı araya girdi..

DK 43 Serkan köşeye giden topu müthiş çıkardı... İlkem Alex'i düşürdü. Kaleye yaklaşık 25 metre. Wederson ve Alex topun başında. Serkan 7 kişilik baraj kurdurdu. Alex müthiş vurdu!!! Kesme diye tabir edilen şut, sol köşeden ağlarla buluşacakken Serkan müthiş uçtu ve topu kornere attı.

DK 41
Ankaragücü savunmasının arkasına doğru uzun bir orta... Güiza ofsayt...

DK 38 Ankaragücü gole çok yaklaştı. Kornerden gelen topa Jaba kısa boyuna rağmen çıktı vurdu. Kaleye giden topu Volkan uçarak kurtardı...

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM 721420080730095640734 DK 37 Maçtaki ilk Sarı kart Jaba'yı arkadan çeken Selçuk'a çıktı...

DK 36 Mehmet Yılmaz yaklaşık 30 metrrden vurdu. Top faklı şekilde auta çıktı...

DK 34 Emre cezasahası dışından çok sert vurdu. Serkan yatarak aldı topu...

DK 32 Fenerbahçe'de bu dakikada tehlikeli geldi.. Alex ile Deivid verkaç yaptı, son anda Tolga topu taca attı. Gökhan kullandı atışı Deivid ceza sahasına girdi. Rakibini geçti. Çaprazdan kaleye sokuldu ama Serkan çıktı ve topu kornere attı. Kullanılan atışta ön direkte Santos topu yine kornere attı. İkinci kornerde Anakaragücü defansı topu uzaklaştırmayı başardı...

DK 30
Murat Erdoğan sol kanattan etkili geldi. Ortasını da yaptı. Mehmet Yılmaz içerideydi ama Volkan çıktı ve topu aldı...

DK 28 Güiza bu sefer topu aldı. Yine Alex attı pası. Güiza, Santos'dan önce davrandı cezasahasına girerken bekletemeden yerden vurdu ama Serkan yatarak topu kontrol etti...

DK 25 Fenerbahçe derin toplarla Güiza'yı defansın arakasına karçırarak gol arıyor. Alex orta sahadan kaptığı topu derinlemesine gönderdi. Güzia defansın arasından sıyrıldı ama kaleci Serkan çıkarak tehlikeyi engelledi...

DK 23 Ankaragücü gole çok yaklaştı. Korneri paslaşarak kullanan başkent ekibinde İbrahim Ege sert ortaladı. Arka direk dibindeki Santos yere çarptırarak sert vurdu. Top Vokan'ın bakışları arasında az farkla auta gitti.

Notlar.....
Ankara 19 Mayıs Stadı'nı dolduran binlerce Ankaragücü taraftarı maçın başından beri yönetim istifa diye tezahürat yapıyorlar...

DK 19 Fenerbahçe atağı yine kornerle sonuçlandı. Alex atışı kullandı dönen top Emre'de kaldı. Tekrar Alex'i gördü. Alex sert ortaladı. Top tekrar geri geldi. Bu sefer Emre ortaladı. Ama istediği gibi olmadı. Kale çizgisine paralel giden top farklı bir şekilde auta çıktı. Emre arkadaşlarından özür diliyor...

DK 17 Ankaragücü atağında cezasahasına gelen rahat topta kaleci Volkan hata yaptı ve top kornere çıktı. Kullanılan atışta Gökhan Gönül araya girerek takımını rahatlattı...

DK 15 Fenerbahçe Gökhan Gönül ile gol aradı. Alex Güiza'ya, Güiaz da sağ kanatatan sokulan Gökhan'ı gördü. Ceza sahasına giren genç oyncu rakibini geçti, topu düzeltti şutunu çekti ama Dos Santos araya girdi..

DK 13 Maçta karşılıklı top kayıpları var...

DK 12 Deivid Güiza'yı kaçırdı. Ceza sahasına sokulan İspanyol golcü Alex ile paslaştı. Ceza sahası çevresinde üçgen kuran Fenerbahçe'nin atağını Murat Erdoğan kontra atağa çevirdi. Fakat bu oyunucunun pasında da araya Lugano girdi.

DK 10 Bu dakikada evsahibi ekip organzie geldi. Jaba, Gökhan'ı kaçırdı. Bu oyuncunun ortasında önce Lugano sonra Edu araya girerek topu uzaklaştırdı...

DK 9 Fenerbaçe maça hakim olan taraf.

DK 8 Wederson sol kanattan cezasahasına uzun bir taç atışı gönderdi. Güiza topu sektirdi ama Tolga araya girdi.
DK 6 Deivid ceza sahası çeveresindeki organizasyonde gelen topa sert vurdu ama kötü vurdu. Top farklı şekilde auta gitti...

DK 5 Fenerbahçe tehlikeli geldi. Toga'nın kornere attığı topu yine Alex kullandı. Ankaragücü defansı uzaklaştırmak istedi top Emre'de kaldı. Alex ile verkaça girdi, içeri sert ortaladı Edu sektirdi.

DK 3 Lugona sol çizgiden Deivid'i kaçırdı. Ceza sahasına sokulmayan Deivid'i Ankaragücü defansı durdurdu.

DK 1 Maç evsahibi Ankaragücü'lü oyuncuların vuruşu ile başladı ama golu laçıran Fenerbahçe oldu. Ve Fenerbahçe topu kaptı. Geleşen atakta İlkem topu kornere yolladı. Alex'in sert atışında Deivid yükseldi kafayı çaktı, İbrahim Ege direk dibindeyedi ve topu çizgiden çıkardı. Maç gol tehlikesi ile başladı...

MAÇTA İLK YARI BAŞLADI....

notlar.... notlar.... notlar.... notlar.... notlar.... notlar.... notlar.... notlar.... notlar.... notlar....

- Fenerbahçe ve Ankaragücü takımları şu anda sahada... Birazdan seromoni yapılacak...

- Ev sahibi Ankaragücü, ligin en çok faul yapan takımı olarak göze çarparken, Fenerbahçe'nin de duran toplardaki başarısı dikkat çekiyor...

- Ankara 19 Mayıs Stadı'nda tribünlerin büyük bir bölümü dolmuş durumda...

- Kırmızı kart cezasından sonra yaptığı açıklamalardan dolayı Aragones'in kadro dışı bıraktığı Kazım Kazım uzun bir aradan sonra kadroda... Kazım maçın ilerleyen dakikalarında Aragones'ten forma bekleyecek...

- Şampiyonlar Ligi'nde 25 Kasım Salı günü Porto ile kader maçına çıkacak olan Sarı - lacivertliler, bir anlamda Ankara deplasmanında bu maçın provasını yapacaklar.
- İki takım arasında ligde şimdiye dek yapılan 90 maçta, Fenerbahçe'nin galibiyet sayısında 58-7 gibi büyük bir üstünlüğü göze çarpıyor...

- Maçın başlamasına artık çok az bir zaman kaldı... İki takım oyuncuları da sahada ve ısınma hareketleri yapıyorlar...

İŞTE SAHAYA ÇIKAN 11'LER

ANKARAGÜCÜ: Serkan, Elyasa, Dos Santos, Tolga, İlkem, Gökhan, Cem Can, İbrahim Ege, Murat Erdoğan, Jaba, Mehmet Yılmaz..
FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan, Edu, Lugano, Vederson, Josico, Selçuk, Deivid, Emre Belözoğlu, Alex, Güiza
STAT: Ankara 19 Mayıs
SAAT: 15.00
HAKEM: Fırat Aydınus
YAYIN: Lig TV
CANLI ANLATIM:Gumussuyu
https://gumussuyu7b.yetkin-forum.com

Fenerbahçe-Ankaragücü CANLI ANLATIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maçları Canlı Anlatım Gumussuyu5b'den
» Fenerbahçe